Strona główna

FRIGO TYBURSCY - TRANSPORT CHŁODNICZY

Twój zaufany partner w transporcie chłodniczym

PRZEDSIĘBIORSTWO

Transport chłodniczy to nasze DNA. Dostarczamy codziennie naszym klientom rozwiązania dla transportów w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy własne zaplecze mechaniczne, zespół spedytorów oraz własny tabor 40 samochodów ciężarowych. 

+25 LAT NA RYNKU TRANSPORTOWYM

40 SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Ubezpieczenie OCPD:
300,000.00 EUR

EKOLOGIA - STANDARD EMISJI SPALIN EUR6

SAMOCHODY CIĘŻAROWE

Transport chłodniczy wymaga odpowiednich naczep tzw. chłodni. Chłodnie są tak zaprojektowane, aby utrzymywać wymaganą temperaturę wewnątrz naczepy. Stosuje się je do przewozu szybko psujących się towarów. Dzięki wydrukom z agregatu, jesteśmy w stanie monitorować warunki transportu od odbioru towaru aż po dostawę do finalnego odbiorcy.

NACZEPY TYPU CHŁODNIA
HAKÓWKI, DOUBLE-DECK

WŁASNE ZAPLECZE MECHANICZNE

CERTYFIKAT
ATP I FRC

ZACHOWANY ZIMNY ŁAŃCUCH DOSTAW

TRANSPORTOWANE ŁADUNKI

Towary, które transportujemy wymagają transportu chłodniczego. Główną usługą w FRIGO Tyburscy jest transport towarów w kontrolowanej temperaturze (nawet do -25°C). To, czego oczekują od nas klienci to zachowanie zimnego łańcucha dostaw oraz transport towaru do finalnego dostawcy w wymaganej temperaturze. 

PRODUKTY MROŻONE
i GŁĘBOKO-MROŻONE

Towary, które wymagają temperatury nawet do -25°C. Najczęściej odbiorcami są sklepy spożywcze lub producenci gotowych wyrobów. Są to: ryby, mięso (półtusze), owoce morza.

PRODUKTY ŚWIEŻE


Towary, które muszą zachować świeżość w transporcie. Najczęściej odbiorcami są sklepy spożywcze lub producenci gotowych wyrobów. Są to: owoce i warzywa.

KWIATY I ŻYWE ROŚLINY


Towary, które wymagają należytej staranności podczas transportu ze względu na podatność na uszkodzenia. Towar jest zabezpieczony przed uderzeniami i poruszaniem się na naczepie.

SUCHE PRODUKTY, SPALETYZOWANE

Towary, które nie wymagają temperatury kontrolowanej. Skontaktuj się z nami, a wycenimy indywidualnie transport Twoich produktów.

jesteś producentem i szukasz firmy transportowej?

skontaktuj się z nami

Zrealizujemy dla Ciebie transport drogowy na terenie Europy Zachodniej i Północnej. 

Scroll to Top